Czyszczenie

Mycie i czyszczenie kostki brukowej, elewacji, dachów, tarasów

Oferujemy mycie i czyszczenie kostki brukowej, elewacji, dachów oraz tarasów za pomocą specjalistycznych myjek ciśnieniowych. Codzienne zabrudzenia, kurz, mech, chwasty, plamy, czy wycieki samochodowe – nie stanowią najmniejszego problemu. Mycie za pomocą wysokiego ciśnienia, w połączeniu z gorącą wodą pozwalają osiągnąć spektakularne efekty, w większości bez użycia środków chemicznych. Jednak, gdy zabrudzenie jest wyjątkowo uciążliwe, wówczas wykorzystywana jest specjalistyczna szwedzka chemia, która nie niszczy zarówno roślinności jak i czyszczonej powierzchni.

Urządzenia przemysłowe, z których korzystamy, pozwalają osiągnąć odpowiednie ciśnienie w zależności od mytej powierzchni, dzięki czemu powierzchnia nie zostanie uszkodzona, a skutecznie i szybko wyczyszczona, bez konieczności używania mniej efektywnego szorowania.

Dzięki własnemu wysięgnikowi koszowemu jesteśmy w stanie dosięgnąć nawet najmniej dostępnych miejsc dachów czy elewacji, bez konieczności angażowania kolejnych firm i dostosowywania się do ich terminów.

Po wyczyszczeniu kostki brukowej oraz dachu zaleca się wykonanie impregnacji.

  KostkaCena
  Impregnacja15-30zł/m2
  ElewacjaCena
  Impregnacja15-30zł/m2
  DachCena
  Impregnacja15-30zł/m2

  Wycena jest wykonywana dla każdego klienta indywidualnie, cena zależy od rodzaju zabrudzenia i metrażu czyszczonej powierzchni.  Czyszczenie paneli fotowoltaicznych

  Dziś wiele mówi się o ekologicznych rozwiązaniach, a jednym z nich jest montaż paneli fotowoltaicznych. W związku z tym nasza firma zajmuje się również czyszczeniem paneli fotowoltaicznych. Niewątpliwie, jest to dobra inwestycja, a różnice w rachunkach za prąd mogą zadziwić. Jednak, aby ta różnica była cały czas na tym samym poziomie, należy regularnie oczyszczać panele z zabrudzeń.

  Panele fotowoltaiczne, tak jak okna, brudzą się od opadów, kurzu, pyłu pochodzącego z pól, ptasich odchodów czy mchu. Panele fotowoltaiczne należy myć raz na pół roku, specjalistycznym sprzętem, przy użyciu wody demineralizowanej, o odpowiedniej porze dnia, a przede wszystkim, należy wiedzieć jak oczyścić panele bez uszkodzenia ich.


  Wycena jest wykonywana dla każdego klienta indywidualnie, cena zależy od rodzaju zabrudzenia i metrażu czyszczonej powierzchni.


  UsługaCena
  Mycie fotowoltaiki800zł/10kw

  Sodowanie, czyszczenie suchym lodem

  Oferujemy usługi czyszczenia sodą oraz suchym lodem. Obie te metody są bardzo delikatnymi, ale jednocześnie efektywnymi metodami czyszczenia. Zastosowanie dla nich znajdujemy, gdy czyszczona powierzchnia jest delikatna i łatwo może ulec uszkodzeniu lub gdy nie może mieć styczności z wodą. Zarówno sodowanie jak i czyszczenie suchym lodem świetnie sprawdzi się przy renowacji starych mebli, oczyszczaniu z lakieru/farby, czyszczeniu silników, czyszczeniu maszyn na halach produkcyjnych.

  Sodowanie znajdzie swoje zastosowanie również przy renowacji zabytkowych budynków, a suchy lód w przemyśle spożywczym, czyszczeniu wentylatorów i wszędzie, gdzie nie można spłukiwać czyściwa. Obie metody są dokładne, nieszkodliwe dla środowiska, nie zmieniają struktury czyszczonej powierzchni oraz nie ograniczają pracy czyszczonych maszyn. Fakt, iż nasza firma dysponuje obiema maszynami, pozwala nam dobrać odpowiednie czyściwo do czyszczonej powierzchni i nie ogranicza naszych możliwości. Dodatkowo, nasze maszyny są przystosowane do stosowania w nich nietypowych czyściw, takich jak np. wiórki kokosa czy łupiny orzecha.

  Wycena jest wykonywana dla każdego klienta indywidualnie, cena zależy od rodzaju zabrudzenia i metrażu czyszczonej powierzchni.

  Piaskowanie

  Świadczymy również usługi piaskowania. Piaskowanie jest to jedna z najskuteczniejszych metod czyszczenia twardych powierzchni. Sprawdza się idealnie w kontakcie z cegłą, betonem, kamieniem, stalą czy drewnem. Dzięki możliwości regulowania ciśnienia z jakim piasek uderza w czyszczoną powierzchnie, możemy uzyskać pożądany przez klienta efekt, np. postarzenia nowej cegły, zmianę kształtu obrabianej powierzchni, całkowite zerwanie farby czy rdzy.

  Wycena jest wykonywana dla każdego klienta indywidualnie, cena zależy od rodzaju zabrudzenia i metrażu czyszczonej powierzchni.