Mycie i czyszczenie dachów

Mycie i czyszczenie dachów

mycie dachu i fotowoltaiki

Mycie dachów i paneli PV jest czynnością okresową, która opiera się przede wszystkim na usunięciu samą wodą prostych zabrudzeń z powierzchni dachówek. Dach zostaje nasączony środkiem czyszczącym, a następnie wykonywane jest mycie i płukanie. Dzięki temu można pozbyć się liści, igliwia, nalotu grzybów i glonów, a także zmyć kurz oraz piasek. Zgodnie z zaleceniami producentów mycie dachów powinno odbywać się raz na 5 lat. Jeśli jednak dach jest mocno zabrudzony, a zanieczyszczenia wniknęły w strukturę dachówki lub gontu, niezbędne okazuje się specjalistyczne czyszczenie dachu.

Zajmujemy się profesjonalnym myciem dachów na obiektach prywatnych, firmowych oraz budynkach użyteczności publicznej, niezależnie od rodzaju powierzchni. Do czyszczenia stosowane są przez nas różne metody, przy użyciu podnośnika koszowego. Warto podkreślić, że dodatkowo zajmujemy się czyszczeniem paneli fotowoltaicznych, które coraz częściej są spotykane na dachach budynków. Do ich mycia stosujemy wodę demineralizowaną oraz specjalistyczny sprzęt.

Ceny

Nasza firma wycenia każdą usługę indywidualnie, po zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać przedmiotem zlecenia. Cena uzależniona jest od metrażu i poziomu zabrudzeń na czyszczonej powierzchni oraz łatwości dostępu do niej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

DachCena
Czyszczenie i odgrzybianie15-20zł/m2
Impregnacja15-30zł/m2
Malowanie50-80zł/m2
  • Dodatkowa chemia 5zł netto/m2