Wynajem podnośnika koszowego

podnośnik koszowy łódź

Podnośnik koszowy inaczej zwany zwyżką to sprzęt przeznaczony do pracy na wysokościach. Bez jego użycia, byłoby to znacznie utrudnione. Czasem wręcz niemożliwe. Odpowiednio zaprojektowana platforma lub kosz ma za zadanie bezpiecznie utrzymywać podnoszonych pracowników. Do jakiego typu działań używane jest tego typu urządzenie, w jaki sposób można je wypożyczyć i jaki rodzaj podnośnika znajdziemy w ofercie firmy Saw-Bud?

Przeznaczenie sprzętu – usługi podnośnikiem

podnośnik łódź - uslugi

Podnośnik koszowy znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba dotrzeć na znaczną wysokość, by wykonać określoną pracę. Ten rodzaj maszyn dźwignicowych umożliwia przy pomocy mobilnego ramienia hydraulicznego, operowanie przy dostosowaniu położenia, by dosięgnąć do punktu, w którym mają być przeprowadzone działania. Pracownicy podczas unoszenia i wykonywania czynności na wysokościach są zabezpieczeni w specjalnym koszu, który znajduje się na końcu jednostki transportującej. 

Tego typu urządzenia sprawdzają się podczas mycia okien, szyb, elewacji, malowania ścian na wysokości i prowadzenia prac remontowo-budowlanych. Naprawy dachów, ich odśnieżanie i wszelkie działania na zewnątrz budynku, na określonej wysokości są o wiele łatwiejsze do przeprowadzenia, gdy można użyć podnośników. To bezpieczny sposób na przeprowadzenie prac w sadownictwie, obcinanie gałęzi. Montaż reklam, obsługa banerów, roboty przy oświetleniu przebiegają sprawnie i bezpiecznie, gdy można wykorzystać specjalnie przeznaczony do tego podest zwyżka. Zastosowanie znajduje również w Straży Pożarnej, przy jego pomocy można dotrzeć do uwięzionych osób i je uwolnić.

Podnośnik koszowy – rodzaje

Taki sprzęt możemy znaleźć w kilku odsłonach: podnośniki nożycowe, teleskopowe lub przegubowe do niewielkich pomieszczeń, specjalistyczne używane przez Straż Pożarną, samojezdne i mocowane na samochodach. Firma Saw Bud w swojej ofercie posiada wysięgnik koszowy na gąsienicach. Podest zwyżka może unieść pracownika, w specjalnie zaprojektowanym koszu, na 23 metry, wysięg boczny sięga 12 m. Maksymalny udźwig wynosi 200 kg. Maksymalna długość maszyny to 4,5 m przy minimum 90 cm szerokości. Maszyna używa silnika spalinowego i elektrycznego. Usługi podnośnikiem koszowym sprawdzą się w wielu branżach. Podest zwyżka to gwarancja łatwej pracy na wysokości.

Wynajem podnośnika Łódź – warunki, cennik wynajmu

wynajem podnośnika łódź

Przedsiębiorstwo Saw-Bud świadczy usługi na terenie miasta Łódź, żeby skorzystać z oferty i wynająć podnośnik, należy przygotować dokument ze zdjęciem – dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Między firmą a osobą wynajmującą zawierana jest pisemna umowa, której warunkiem jest wpłacenie odpowiedniej dla danego urządzenia kaucji. Opłata uiszczana jest w gotówce i podlega zwrotowi przy zakończeniu współpracy, jeśli w czasie użytkowania, maszyna nie została zniszczona. Przed przekazaniem do wynajmu, podnośnik przechodzi przegląd techniczny. Istnieje możliwość wypożyczenia na roboczogodziny lub cały roboczy tydzień – od poniedziałku do piątku. Termin może zostać przedłużony po wyrażeniu zgody przez firmę wynajmującą. Wymagane jest zwrócenie sprzętu wyczyszczonego w stanie takim samym jak przy wypożyczeniu. 

Cena podnośników koszykowych to spory wydatek dla osób prywatnych i firm, które sporadycznie używają tego typu sprzętu. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest możliwość wynajmu podnośnika. Skorzystanie z oferty doświadczonej firmy to gwarancja na pewną współpracę i korzystanie z urządzeń dobrej jakości, bez ukrytych wad i ryzyka ponoszenia dodatkowego kosztu za ewentualne zniszczenia. Przedsiębiorstwo Saw-Bud działa w branży budowlanej już od ponad 2 lat.

Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest możliwość wynajmu podnośnika. Skorzystanie z oferty doświadczonej firmy to gwarancja na pewną współpracę. Oferują one skorzystanie z urządzeń dobrej jakości. Bez ukrytych wad i ryzyka ponoszenia dodatkowego kosztu za ewentualne zniszczenia. Przedsiębiorstwo Saw-Bud działa w branży budowlanej już od ponad 20 lat.  Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Firma oferuje wykonanie usługi podnośnikiem koszowym lub wynajem podnośnika. Cennik wynajmu ustalany jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu i wyceny. Działamy na terenie miasta Łódź i w jego okolicach.

WynajemCena
Podnośnik koszowy2000zł/doba
*Transport nie wliczony w cenę