Mycie i czyszczenie tarasów

Mycie i czyszczenie tarasów

Zanieczyszczony taras skutecznie obniża estetykę każdej nieruchomości. Największym zagrożeniem dla tarasów, zarówno tych drewnianych, jak i kompozytowych, jest okres zimowy. Ciągłe zmiany temperatur, opady deszczu i śniegu oraz wzrost wilgoci sprawia, że taras zaczyna szarzeć i ulega uszkodzeniu. Czyszczenie oraz pielęgnacja tarasu powinna być wykonywana minimum raz do roku. Mycie tarasu na własną rękę jest bardzo czasochłonne, a ogólnodostępne na rynku środki zbyt słabe, aby usunąć głębokie zabrudzenia.

Firma SAW-BUD z Łodzi posiada sprzęt, wiedzę oraz doświadczenie, które są niezbędne do czyszczenia tarasów. Stosujemy wypróbowane preparaty chemiczne, aby pozbyć się nawet najbardziej skomplikowanych zabrudzeń. Usługę mycia tarasów wykonujemy zarówno w domach prywatnych, jak i w lokalach komercyjnych.

Ceny

Nasza firma wycenia każdą usługę indywidualnie, po zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać przedmiotem zlecenia. Cena uzależniona jest od metrażu i poziomu zabrudzeń na czyszczonej powierzchni oraz łatwości dostępu do niej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  • Dodatkowa chemia 5zł netto/m2
TarasyCena
Mycie ciśnieniowe8-15zł/m2
Czyszczenie chemiczne20-50zł/m2
Impregnacja15-30zł/m2