Mycie i czyszczenie elewacji

Mycie i czyszczenie elewacji

wyczyszczona elewacja i kostka brukowa

Większość zanieczyszczeń na fasadach budynków stanowią porosty, naloty z grzybów i mchów, które niestety wnikają w strukturę tynku. Z trudnymi zabrudzeniami nie poradzimy sobie sami, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się myciem elewacji, aby pozbyć się nieestetycznego problemu. Malowanie elewacji budynku na nowo jest ostatecznością.

Firma SAW-BUD z Łodzi specjalizuje się w fachowym usuwaniu nalotów i innych zabrudzeń z powierzchni elewacji. Mycie elewacji za pomocą wysokiego ciśnienia, bez używania preparatów chemicznych jest wystarczające w większości przypadków. Jednak, jeśli mamy do czynienia z wyjątkowo trudnymi zabrudzeniami, niezbędne okazuje się zastosowanie specjalistycznej szwedzkiej chemii, która jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni oraz dla roślinności. Posiadamy własny wysięgnik, dzięki któremu mamy możliwość czyszczenia elewacji nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ceny

Nasza firma wycenia każdą usługę indywidualnie, po zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać przedmiotem zlecenia. Cena uzależniona jest od metrażu i poziomu zabrudzeń na czyszczonej powierzchni oraz łatwości dostępu do niej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  • Dodatkowa chemia 5zł netto/m2
ElewacjaCena
Mycie niskociśnieniowe10-15zł/m2
Czyszczenie i odgrzybianie15-25zł/m2
Impregnacja15-30zł/m2