Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

mycie i czyszczenie kostki, elewacji i dachów

Kostka brukowa zyskała w ostatnich latach na popularności i coraz częściej można spotkać ją przed budynkami. To proste, a zarazem efektywne rozwiązanie na wykończenie terenu wokół nieruchomości. Niestety, bez względu na rodzaj użytej kostki brukowej, narażona jest ona na zabrudzenia oraz działanie warunków atmosferycznych. Zaleca się mycie kostki brukowej w sytuacji, gdy znajdują się na niej tłuste plamy, porosła mchem, widoczne są pozostałości po pracach budowlanych lub kostka wymaga odnowienia.

Nasza firma z miasta Łódź oferuje usługę czyszczenia kostki brukowej, która jest procesem wieloetapowym. W przypadku niewielkich zabrudzeń wystarczające jest zastosowanie wyłącznie myjki wysokociśnieniowej. Jeśli jednak kostka wymaga kompleksowego działania, niezbędne będzie wykorzystanie systemu urządzeń, które poradzi sobie ze skomplikowanymi zanieczyszczeniami. Usługi wykonujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Kostkę czyścimy przede wszystkim z zastosowaniem metody wodno-strumieniowej, która pozwala na czyszczenie pod wysokim ciśnieniem.

Ceny

Nasza firma wycenia każdą usługę indywidualnie, po zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać przedmiotem zlecenia. Cena uzależniona jest od metrażu i poziomu zabrudzeń na czyszczonej powierzchni oraz łatwości dostępu do niej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

KostkaCena
Mycie ciśnieniowe8-15zł/m2
Czyszczenie chemiczne20-50zł/m2
Impregnacja15-30zł/m2
  • Dodatkowa chemia 5zł netto/m2