Posadzki betonowe

Posadzki jastrychowe

Posadzki jastrychowe, wylewki podłogowe – te dwa określenia są synonimami i każdy, kto buduje dom na pewno je usłyszy. Oba terminy odnoszą się do podkładu podłogowego, na którym układane są płytki, parkiety, panele czy inne podłogi. Posadzki jastrychowe świetnie nadają się za równo do domu, garażu jaki i piwnicy. Posadzkę jastrychową, wykonujemy maszyną Brinmkann Mixokret i składa się ona z mieszanki wody, piasku płukanego o frakcji 0.02, wzmocnienia kruszywem 6-8mm, cementu klasy 1, plastyfikatora, włókna rozproszonego, dylatacji oraz na życzenie klienta siatki zbrojeniowej.

Wszystkie te składniki pozwalają nam uzyskać niezwykle trwałe podłoże. Posadzka ma od 6 cm w wzwyż, wylewana jest na podłoże przygotowane ze styropianu i folii budowlanej, może być również wylana na ogrzewanie podłogowe. Możemy również wykonać posadzkę ze styrobetonu, czyli specjalnej mieszanki betonu ze styropianem, aby nie obciążyć stropu.

Ponad 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu posadzek, pozwoliło nam rozwiązać niejedną trudną sytuację i wyjść cało z opresji naszym klientom.

Wycena jest wykonywana dla każdego klienta indywidualnie, w zależności od metrażu i zużycia materiałów.